| CatalinLaurentiu02 a întrebat:

Seara buna
Ma doare toata partea stanga sus-jos, de 4 zile nu am iesit afara nu se pune problema sa fie curent
Am luat 1 Algocalmin pentru durerea de masele., tot asa, am facut gargara cu apa calda cu sare, tot asa, m-am spalat pe dinti tot asa, am luat 1 fiola de algocalmin, tot asa. CE sa mai iau? SA POT DORMI NOAPTEA ASTA! Ca zilele astea trebuie sa merg la dentist.
Nu am carii in partea de jos, sus am doar 1 masea putin cariata care este rupta.

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Incearca cu no-spa sau antinevralgic.Dar degeaba iti trece durerea pentru cateva momente.Trebuie rezovata cauza.

| ionukutza1 a răspuns:

Poate ti-a intrat curent la masea. Este la farmacie un spray care iti amorteste maseaua pentru cateva ore ..nu e foarte scump.