| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva daca maine este greva sau nu straight facestraight facestraight face ca m-au aburit de tot astia... unii zic ca maine nu mergem la scoala altii ca mergem .nu mai intelg nimic thinking

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Tu fa bine si mergi la scoala ca pentru tine mergi, nu pentru mine. Cand va fi greva vei fi anuntata.

4 răspunsuri:
| Pepper9 a răspuns:

Maine mergem la scoala, nu se face greva.Se va face doar un miting, dar nu in timpul orelorhappy(eu asa am auzit).
P. S:Spor la scoala si tot note bune sa ai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am trotineta @Taly laughing role...insa nu mai merg ...eh tongue ai si tu 50% dreptate...ca nu am chef sa ma scol maine la 7... da daca maine se face sc eu ma duchappy insa nu stiu sigur daca se face sau nu thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu maine merg la scoala. Din cate stiu eu, depinde de profesori. Unii pot fi in greva, altii nu. Eu zic sa te duci, nu pierzi nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu nici eu daca maine mergem la sc...ca si eu am auzit ca e greava...eu am duc maine sa vada