| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca suna penibil dar. Am avut un 'iubit' un an jumatate, nu era de aici..Ne-am despartit in martie anul asta pentru ca eu il 'inselasem' odata, iar el de vreo 3 ori, ma rog. Acum vorbim mai rar.dar parca totusi n-am trecut peste, am mai incercat cu alti baieti relatii dar nimic. Acum o saptamana mi-a spus ca n-a trecut nici el peste, iar dupa 2 zile a avut prietena iar acum nu mai are. Ce sa fac, ca ma dispera chestia asta? rolling eyes

4 răspunsuri:
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Sa il lasi in pace. Probabil doar se joaca cu tine... Nu te mai gandi la asta...
*-*

| dragos9234 a răspuns:

Daca te-a inselat de 3 ori cum mai poti dori ceva de la el?

| CrazzzyA a răspuns:

Din moment ce te-a inselat "de vreo 3 ori", pentru ce sa mai vrei ceva cu el? Nu crezi ca meriti ceva mai bun? happy