| ClassyAndSassy a întrebat:

Sunt foarte timidă. Câteodată sunt competitivă și rar impulsivă. Sunt şi sensibilă. Încerc să mă integrez, dar nu reușesc. De obicei stau singură, am doar câțiva prieteni. Iubesc natura și animalele. Încerc să pun nevoie altora pe primul loc, dar câteodată le pun și pe ale mele.
1) Ce apreciați la mine?
2) Credeți că trebuie să schimb ceva?
3) Ce părere aveți despre mine?
4) Aveți vreun sfat?
Fundă!

5 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Esti o anonima.Nu-mi pasa de tine.

| ClassyAndSassy explică (pentru DarkOrbitMoon):

Bravo. Te felicit.

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru ClassyAndSassy):

De ce? Ca nu-mi pasa de tine?
Stai linistita, nici astia care ti-au raspuns mai sus nu le pasa de o anonima. Mint cu nerusinare pentru funda, sau pentru a te face sa te simti mai bine.

| ElenaSA a răspuns:

1)apreciez din ce ai scris sinceritatea, altruismul si dragostea pentru natura si animale, vointa puternica;
2)sa schimbi felul in care te porti cu oamenii-nu stiu exact cum procedezi-pentru a te integra, sa te valorizezi mai mult;
3) detesti propria timiditate;
4) apreciaza-ti calitatile si cauta persoane care-ti seamana si cu care te simti bine pentru a te imprieteni;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1) Apreciez la tine sinceritatea.
2) Cred ca ar trebui sa te schimbi.
-->In primul rand incearca sa nu mai fii sensibila, sa pui totu la inima.Incearca sa fii indiferenta.
-->In al doilea rand incerca sa fii mai sociabila.Nu conteaza daca ceilalti te resping(banuiesc ca asta ti se intampla de zici ca stai singura).Tu incearca sa fii tare si sa le arati ca nu iti pasa.
3)Pai din ce ai scris tu...esti o pers timida, sensibila, te integrezi greu, esti mai retrasa.Pari o pers. putin comunicativa din aceasta descriere.
4)Parerea mea ar fi sa te schimbi-->Sa nu mai fii timida si sa fii mai comunicativa.Si incearca sa nu pui de fiecare data nevoile altora pe primul loc.
Sper ca ti-am fost de ajutor big grin