| Lumideea a întrebat:

Sunt la seral anul 2 si am un tigan in clasa... m-am inteles bine cu el pana a inceput cu gesturi specifice lor (mistocareala) ..Nu il suport deloc. ce sa fac ..Mai am 1 an jumate. simt ca innebunesc laughing
Incerc sa ii evit ochisorii de indian dar el tot cauta sa se bage in seama cu mine.

2 răspunsuri:
| ElSueno a răspuns:

Presupun ca esti fata. Un simplu pumn in burta, sau un. picior in testicule ar trebui sa-l linisteasca. Tiganii nu inteleg de vorba buna, crede-ma. Pana nu isi gasesc nasul nu se potolesc.

| Lumideea explică (pentru ElSueno):

Da sunt fata. sa le i-au tot neamu la muncawinking