| anonim_4396 a întrebat:

Sunt total demoralizat, nu mai am incredere in mine si simt ca nimeni nu ma place, desi ies pe afara cu lumea.Nu prea sunt chemat nici la petreceri.Am 18 ani si cred ca merit ceva mai mult.Intrebarea mea este daca viata mea o sa se schimbe odata ce intru la facultate? Poti sa iti faci usor prieteni acolo? Si chiar sunt adevarate miturile cu petrecerile din facultate si ca fetele isi fac de cap cu baietii? Mai vreau si niste sfaturi cum sa imi recapat increderea de sine si sa scap de acea rusine si frica inainte sa ma duc undeva si sa am o perspectiva mai placuta despre viata.Dau funda celui mai bun rapsuns!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca la liceu fac prostii fetele la facultate va fi mai intensa chefuiala. Ceaa ce patesti tu e din cauza ca iti atragi necazul in viata prin negativitate https://www.youtube.com/watch?v=-Wtpz0vQf24

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici eu nu-s chemat la petreceri. Dar la mine au motiv, vomitasem pe perdele si le-am bagat sub pat si nu stia ala de unde pute laughing
La facultate intra aceeasi copii care au fost la liceu, decat ca sunt mai intense chefurile.

| DannyQ a răspuns:

Sunt adevărate '' miturile'' vrei sa spui că dacă lucrurile false sunt adevărate? Sau cum? Mit-Este ceva fals, ce vrei sa spui?