| Marko556 a întrebat:

TPU, sunt distrus, am picat orașul pentru a 3 oară, mai are vreun rost sa dau? Când sunt cu instructorul conduc exemplar când urcă polițistul gata, ma pierd nu mai gandesc limpede

Răspuns Câştigător
| UnDiavol a răspuns:

Da mai are rost nu te limita singur sau singura doar fiindcă ca nu ai reușit acum asta nu inseamna ca nu poți reuși Niciodată singurul carte te poate opri sti cine este? Tu doar tu dacă te limitezi aicia nu vei reuși cu Adevărată nu te mai limita pana la 3 încercări nici la 1000 dal pana Reușești sa-l iei succes

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai pierdut de fapt nimic, doar ca esti neindemanatic si este mai safe pentru toata lumea, sa nu sofezi niciodata.
Nu-ti fa probleme, ca sunt autobuze, trenuri, biciclete, deci destule mijloace de transport la care sa apelezi, fara sa fii timorat sau sa te pierzi putand face accident sau nenorocind pe cineva pe viata, daca pui mana pe o masina cu asemenea stare de neindemanare sau lipsa de concetrare.

| Mosotti a răspuns:

Incerci pana iei, si daca pici de 10 ori.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Hai sa te invat un secret. In ziua cu examenul de oras pune si fa inainte vreo 2 ore de condus si dupa aia du-te gata "incalzit" la examen. Si daca te intimideaza militianul roaga-l frumos sa isi dea chipiul jos ( asta ajuta pe cativa oameni )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e pentru toți. Daca simți ca ai o șansă, mai incearca. Eu unul după 2 incercari m-am lasat. Deoarece am fost de parere ca ceea ce a tinut de mine am facut, atat am putut. In plus se investesc multi bani sa dai din nou. Si am realizat ca e un moft la oraș, unde ai autobuz, tramvai, metrou. Daca o sa ma mut undeva fara transport public o sa incerc din nou.