| shawty1 a întrebat:

Trebuie sa fac radiografie la plamani, si eu am inceput sa fumez zilnic de vreo 2 luni aproape,sau mai putin chiar,in iunie trec un control medical, obligatoriu!
in general cand sunt reactiile vizibile in plamani dupa ce fumezi?
aproximativ

Răspuns Câştigător
| denisseioana a răspuns:

Nu se vede nimic pe radiografie..sunt persoane care fumeaza de 2-3 ani si nu le iese nimic pe radiografie..stai chill!

3 răspunsuri:
| denisseioana a răspuns:

Depinde si de cate tigari fumezi pe zi...

| shawty1 explică (pentru denisseioana):

Cate vreo 5

| denisseioana a răspuns (pentru shawty1):

Funda?:d

| denisseioana a răspuns (pentru shawty1):

Nu se vede nimic pe radiografie..sunt persoane care fumeaza de 2-3 ani si nu le iese nimic pe radiografie..stai chill!