| Notty a întrebat:

Un telefon poate rezista in zapada o zi? ca i-am pierdut telefonul lui una si ma pune sa il cautlaughing))))))(

9 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

LoL. Încearcă la "Conversaţii" sau la "Adolescenţi". Că n-ai nimerit categoria. Apropo: Încearcă să scrii corect gramatical. Nu se poate spune "lui una".

| Notty explică (pentru hideaway):

Stiu ca nu se poate dar nu prea ma am in relatii bune cu ea si prefer sa-i zic asa

| andreik7 a răspuns:

Da ma rezista decat sa nu se topeasca zapada si sa intre aparolling on the floor

| Amelya02 a răspuns:

Nu rezista! in ziare scria ca gerul este periculos pentru telefoane, dapai in zapada si in frig.

| Annie2498 a răspuns:

Depinde de telefonlaughing. Dar s`ar putea sa se strice dupa aiarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rezista; dar crezi ca il gasesti la "dragoste si sex"?

| Notty explică (pentru anonim_4396):

Stiu ca nu trebuia aici dar e cea mai vizualizata categorie si aveam nevoie de un raspuns urgentwinking

| NikolasXD a răspuns:

Da

| luigy199717 a răspuns:

Depinde de telefonwinking