| TheStranger a întrebat:

URGENT! Buna, acum aproximativ o ora am baut o doza de bere Timisoreana, am baut-o pe stomacul gol si destul de repede; in acest moment ma simt super ametita si nu stiu ce sa fac, mai ales ca e prima oara ca ma simt asa. Abia umblu si ma simt destul de inconstienta sau sincer habar nu am sa descriu, stiu doar ca ametesc foarte tare.Peste o ora primim musafiri si ai mei nu au voie sa afle ca sunt ametita, altfel ma omoara.Mai tarziu trebuie sa plec de acasa, si nu pot pleca asa.Va rog da-ti-mi urgent sfaturi, ce sa fac ca sa-mi treaca aceasta stare? Mai inainte am mancat, si am baut si vreo 10 pumni de apa plata de la robinet, va rog help, e urgent!

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Somnul(asta ar fi cea mai buna varianta), alta varianta lamaie, si in rest multa apa sa elimini alcoolul din corp.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mananca gras, grasimea absoarbe alcoolul din sange. Bea o cana de cafea.