| LittleShadow2112 a întrebat:

Urgent! Maine am excursie cu scoala si as vrea sa stiu cum pot atrage atentia colegilor si a deveni mai populara?
Rog SERIOZITATE! Dau Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Nutellalover9 a răspuns:

Scoala altfel, nu? happy OK deci in primul rand imbrcamintea.Alege-ti bine hainele, da in functie de activitate poate fi greu... Apoi mai conteaza si comportamentul, sa stii. Un sfat e sa fii naturala, ca prietenii tai isi vor da seama daca esti falsa, ok? Baga-te in discutii, dar fi si tu cum sa zic. discreta. Astea au fost sfaturile mele. Funda? FUNDAA? laughing

| LittleShadow2112 explică (pentru Nutellalover9):

Multumesc! dar daca e la ruine cu ce ma imbrac?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ete fas... crezi ca devii populara intr-o zi?

| Otto2014 a răspuns:

Stai calma, nu devi populara intr-o zi, eu am ajuns din timid in popular in. 4 ani