| Choasmakerangel a întrebat:

V-ati fi dorit sa fiti adolescenti intr-o alta perioada, eu sincer as fi vrut sa fiu prin 2002-2003...

8 răspunsuri:
| Nemessys a răspuns:

Si eu cam tot aceeasi perioada.

| DaniTDCI a răspuns:

Da, si eu mi-as fi dorit prin 2002-2003, nu in ziua de azi cu atata tehnologie si peste tot plin de copii rasfatati happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, in perioada jurasica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa... prin 1900, ceva pe acoloo

| Florin9Florin9 a răspuns:

Sunt mulțumit de perioada în care mi-am trăit adolescența (mi-aș dori să o fi trăit altfel, să mă bucur mai mult de acea perioadă) tu de ce ai fi preferat să fie prin 2002-2003?

| Habbsha a răspuns:

Nu, sunt mulțumită de perioada în care am crescut.

| wolfgirl123 a răspuns:

Da prin secolul al-xıx-lea.