| numedeutilizator a întrebat:

Va este frica sa locuiti intr-o casa in care a murit cineva?

7 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Casele in care n-a murit nimeni trebuie sa fie destul de noi, asa ca banuiesc ca sunt mai rare casele in care n-a murit nimeni decat celelalte.

| MishuD a răspuns:

Daca mortul ar fi avut datorii catre tot felul de persoane dubioase care obisnuiesc sa lipseasca oameni de cate un deget pana li se plateste datoria, da, mi'ar fi frica de eventualii raketi care cauta sa recupereze datoria mortului.
Altfel, fantome si strigoi... pot sa ma pupe in fund, casper&co traiesc doar in imaginatia oamenilor simpli. Asa ca, bucura'te de casa noua, eventual redecoreaza si apoi da o mare petrecere. (motiv in plus sa redecorezi iar big grin)

| LoveToHate a răspuns:

Nu.

| RAY a răspuns:

Da ca poate ma violeaza vreo fantoma

| NoShit a răspuns (pentru RAY):

Asta chiar ar fi cea mai pluazibilă situaţie. laughing

| Silviumber a răspuns:

Am dormit intr-un pat in care a murit cineva, asa ca nu prea

| ToxikMetamorphosis a răspuns:

Daca esti in aceasta situatie nu trebuie sa-ti fie frica. Gandeste-te ca undeva in viitor, o familie X poate sta in casa in care tu o sa mori. Sau un bolnav pe patul de spital in care ti-ai dat ultima suflare. Stiu ca ce spun e destul de sadic, dar camera mea e camera in care a murit strabunica mea. Si nu am schimbat nici macar patul; doar tapetul de pe pereti. Nu e ceva de care ar trebui sa te temihappy