| Messyhair a întrebat:

Va rofg mult,un micut sfat! Nu stiu ce sa fac pe viitor. Sunt foarte confuza. Vreau sa urmez ASE-ul dar nu stiu sigur care facultate. Momentan sunt intre management si contabilitate. Sincer as alege contabilitate, dar nu stiu daca exista locuri de munca ceva mai multicele.
Eu termin un liceu la profilul matematica-informatica. Ce as mai putea face? (fara medicina si politehnica ca nu ma atrag deloc!)

2 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

În situaţia dată consider că trebuie să optezi pentru management.La mulţi ani!

| Messyhair explică (pentru onasis1961):

Ai putea sa-ti justifici raspunsul? Nu de alta, dar sa inteleg si eu mai bine de ce e mai ok management decat contabilitate.