| 101Aem a întrebat:

VA ROG AJUTATI-MA! Am 17 ani si iubesc o fata foarte mult! Am iesit de cateva ori cu ea si am si pupat-o i-am si spus ca o iubesc.dar in final ea nu a vrut sa fim impreuna.La inceput si ea m-a placut dar din cauza colegilor care ne i-au in batjocura pe mine si pe ea, acuma nu ma mai place si s-a distantat de mine. Ce pot sa fac sa o aduc din nou langa mine si sa ma placa din nou ca sa putem fi impreuna. Aproape in fiecare zi plang dupa ea sad, o iubesc enorm. Ajutati-ma va rog dar nu cu, comentarii de genu " Las-o si uita de ea, ai sa gasesti una mai buna." sau "Cauta-ti activitati sa uiti.", chiar o plac si pe ea o vreau sad VA ROG AJUTATI-MA! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| casian_6565 a răspuns:

Bun fii atent : incearca sa stai cat mai mult cu ea daca ceilalti comenteaza si restul o aperi si zici si tu pe-acolo nu aveti ce face i a valea asa mai usurel si ia-o in brate si spune i vorbe frumoase si arata i ca o iubesti si dupa sarut o si gata succes!

| 101Aem explică (pentru casian_6565):

Nu ma mai prea lasa sa o iau in brate...si apararea tot timpul i-o iau...sad

| casian_6565 a răspuns (pentru 101Aem):

Ia-o cand e singura plimbati-va faceti ceva impreuna doar voi 2 ceva ce ii place ei

| 101Aem explică (pentru casian_6565):

Si daca nu ma lasa..sau se supara pe mine?

| casian_6565 a răspuns (pentru 101Aem):

Daca si ea te a iubit si te a lasat si vede ca incerci sa faci ceva si ca tii la ea nu o sa te respinga fii bland si dragut cu ea fa-o sa rada si sa fie fericita funda?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ar trebui sa o suni, sa va intalniti si sa vorbiti in legatura cu asta