| Pisycutza_8903 a întrebat:

Va rog, am o problema dermatologica.Au inceput sa-mi apara niste cosuri enervante pe frunte si in partea laterala a narilor.Cine a incercat o crema contra acestei problema, va rog spuneti-mi numele ei si de unde o pota lua.
Si va rog, nu imi recomandati sa merg la dermatolog, am prietene care au fost si au ramas cu rani groaznice pe frunte.

Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| gabytzu_mafiotu2008 a răspuns:

Incearca zynerit

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Exista masti speciale la farmacie pentru asa ceva.Mergi si intreaba ca sunt foarte eficiente!

| Sosssso a răspuns:

Foloseste Zineryt.Il gaseti la farmacie si poti sa te duci la medicul de familie sa ti-l dea gratis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca produsele de la Clerasil tongue

| gabytzu_mafiotu2008 a răspuns:

Inearca zynerit

| anca9000 a răspuns:

Eritroacnol happy