| ZuzulinaZoe1993 a întrebat:

Va rog frumos ajutati-ma! Mi-am instalat nero si cand se incarca am dat cancel si dupa aia mi s-a inchiis laptopul si am vazut cand l-am deschis ca-mi lipsesc foldere si poze.Ori s-au sters, dar nu cred ca am verificat in Recycle Bin ori s-au mutat alltundeva.Sau: oare sa fi luat un virus de unde am downloadat nero? cryingVa rog ajutati-ma! Funda

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Acum,dupa 10 zile ...cred ca ti-ai rezolvat problema.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Motivul pentru care ai dat cancel care a fost >? Si cum ai dat cancel? ...pe ce buton?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| ZuzulinaZoe1993 explică (pentru neluL):

Pentru ca nu am mai vrut sa mi-l instalez! Si pe butinul "Cancel" am apasat

| neluL a răspuns (pentru ZuzulinaZoe1993):

Si cand ai dat cancel s-a inchis laptopul? Ai vazut vreo avertizare, ceva?

| ZuzulinaZoe1993 explică (pentru neluL):

Da,s-a inchis laptop-ul

| neluL a răspuns (pentru ZuzulinaZoe1993):

Acum,dupa 10 zile ...cred ca ti-ai rezolvat problema.