| Iepurash95 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati... Mi s-a umflat pleoapa asupra ochiului ca un fel de ulcior si imi trebuie urgent sa-l tratez timp de 2 zile cu ce il pot vindeca? Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| pietrean a răspuns:

Daca ti s-a umflat pleoapa de DEASUPRA ochiului,pot fi multe cauze(infectie, curent, ulcior), asa ca o vizita urgenta la un cabinet oftalmologic, daca vrei sa scapi mai repede de neplaceri si sa nu ai urmari negative. Poti lua o trimitere de la medicul de familie(ca sa nu platesti consultatia) si cu ea mergi la orice cabinet care are contract cu CAS-ul.Iti trebuie si copie dupa CI, daca ai si o adeverinta prin care se atesta ca se plateste CAS-ul.

1 răspuns:
| Balan_Caty_1998 a răspuns:

Pune ata rosie la deget si arat figa de 40 de ori big grinbig grinbig grin