| Anonima635426892 a întrebat:

Voi ce ziceti sa aleg dintre sa merg la mare sau sa-mi iau un laptop? Ca eu le vreau pe amandoua si totusi trebuie sa aleg cv din astea doua.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Isi poti cumpara un laptop mai ieftin sau unul folosit si sa mergi si la mare, ce buget ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Distractia este de moment, ma refer la excursia la mare, pe cand laptopul, ramai cu el.
Decizia iti apartine, tu ce vrei?

| Nemessys a răspuns:

Pai. de mare te poti bucura doar cateva zile. happy Iar de laptop te poti bucura mai multi ani la rand. Deci eu zic sa-ti iei laptop acum si poate cand o sa mai ai ocazii, poate la anul', te duci la mare happy.
Daca te duci acum la mare. aia e m te distrezi tu cat stai acolo si dupa cand vii acasa, ce faci? :/. Gen. marea e doar ceva de scurta durata, in timp ce laptopul e de lunga durata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si cu cine mergi, daca crezi ca te vei distra, cata nevoie ai de un laptop si daca ai un alt computer.

| Anitta18 a răspuns:

Îți cumperi laptop iar data viitoare daca ai timp tu si cu familia mergeți împreună la mare.☺

| Canceros a răspuns:

Lasa laptop-ul si jocurile deoparte si ofera-ti placerea de a merge la mare! Pe laptop te poti juca mereu, dar la mare nu poti fi mereu!
Acum depinde si de ceea ce vrei tu, adica daca tu consideri ca te distrezi mai bine jucandu-te la laptop decat mergand la mare, e fix treaba ta. Dupa parerea mea, ar fi bine sa mergi la mare