| SweetGirl88 a întrebat:

Vreau sa imi las unghiile mari, dar ce sa fac ca sa nu mi se mai rupa sau sa mi se exfolieze?
Dau fundita. :-P

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ulei de ricin, ajuta si la cresterewinking!

| SerafimHD a răspuns:

Trebuie sa folosesti o oja de calitate!

| xXxRadu a răspuns:

Iti recomand sa mananci multe produse lactate care contin calciu cum ar fi cascaval telema iaurt lapte ...Si pentru a nu tii se rupe unghiile le poti da cu 2-3 straturi de lac.

| lornalutza a răspuns:

Foloseste niste produse de la AVON pentru unghii..sunt foarte bune... poate si din cauza lipsei de calciu ti se exfoliaza..mananca fructe care contin calciuwinking sau poti sa-ti dai cu oja pe ele. happy big grin sper ca te-am ajutat

| xXxRadu a răspuns (pentru lornalutza):

Fara suparare da de cand contin fructele calciu?laughing))