| girlcrazy a întrebat:

Vreau sa imi spuneti si mie niste replici de cartier(e penibila intr dar n.are nimic)big grin sau nu conteaza de aste fitoase sa fiebig grin(dau fundita cea mai buna)big grin

Răspuns Câştigător
| GoLeZ a răspuns:

WOW...replici de cartier.Sa inteleg ca vrei sa devi dura.Incearca asta:
What the f**ca you doing ***.

1 răspuns:
| DraPraaHaarp a răspuns:

Nu exista replici de cartier fitoase asta e faza, le numim altfel dar nu fitoase in primul rand:))

asa replici de cartier nu poti spune asa de nebun fara sa aiba niciun sens chestia asta ca dai in penibil:) replici de cartier ne gandim la replici serioase din strada, mai de gangsteri[asta fiind o idee:))]oricum asa mai fitoase tu cred ca vrei replici asa mai de pe Dorobanti asa:)) ai putea sa iei de pe site-ul asta, chiar nu am idee ce replici sa iti dau mai fitoase sau ce cauti u:)

uite site-ul:http://www.aforisme.ro/injuraturi-romanesti.htm