| shooby94 a întrebat:

Vreau si eu sa scap de cosuri cat mai repede si nu stiu ce sa mai fac...am incercat aproape orice dar fara rezultate... dau funda raspunsului cel mai bun happy

4 răspunsuri:
| angel_7075 a răspuns:

Pai eu folosesc o lotiune de la Avon Clearskin este f. buna si de asemenea nu este scumpa in jur de 12 lei! Funda?batting eyelashes

| shooby94 explică (pentru angel_7075):

Si in cat timp au trecut?happy

| angel_7075 a răspuns:

Pai de abia mi-am cumparat`o si da rezultate, adica pentru tenul meu este perfecta aceasta lotiune, eu ti`o recomand fiecare persoana are tenul lui, poate la tine trece mai repede sau mei greu incearc`o nu ai nimic de pierdut! (lotiunea o gasesti in catalogul avon ) catalogul il poti gasi si pe net!

| clauditsa_6216 a răspuns:

Mie imi trec toate cu crema "PURE SKIN"