| sweetys a întrebat:

Vreau si eu un program de baut apa. Bine impropriu spus program. Cand este bine sa bei apa. La cat timp dupa ce te trezesti, cu cat timp inainte si dupa ce mananci, etc. Si ma mai intereseaza daca e o problema daca beau apa in timp ce mananc. Peste tot zice ca nu este bine, dar simt ca imi ramane mancarea in gat daca nu beau apa.

3 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

Era una pe net acum câţiva ani care căuta o aplicaţie care să-i facă programul pentru alăptat. Eşti fiul?

| lpavel a răspuns:

Apa este sanatatea pura! Bea cat poti si cand poti! Dimineata imediat dupa ce te-ai trezit e obligatoriu pentru ca peste noapte corpul tau s-a deshidratat si are nevoie de multa apa sau lichide dar apa e cea mai buna!
Nu te lua dupa nimeni care zice ca apa nu e buna, habar nu are pe ce lume traieste!