| lBeibii a întrebat:

Vreau vopsele pentru suvite temporare culori asemanatoare:http://www.frontmdf.ro/finisaje-mate.html dar atentiie doar culorile deschise:Xx

2 răspunsuri:
| Biuka a răspuns:

rolling on the floor Tu vrei suvite cu vopsele de-astea?laughing Nu-ti recomand rolling on the floor

"Imaginile prezentate au doar caracteri informativ, acestea nu creeaza obligatii contractuale. Pentru o cat mai buna percerepe a finisajelor disponibile pentru fronturile mdf acoperite cu folie PVC 3d produse de Global Design Suceava, va rugam solicitati paletarul de culori real.

Va multumim."

| lBeibii explică (pentru Biuka):

Da tu esti proastaa? n-ai inteles ca vreau sampoane cu care daca ma dau sa am asa suvite culorile lea nu finisajele alea inteligentoo! citeste si dupa aia raspundee!