| BatinTeodora29 a întrebat:

Well...Imi place de un baiat care e mai mare decat mine cu 3 ani. Intr-o zi m-a ciupit pe facebook, apoi mi-a scris. Am vazut ca ne intelegem destul de bine, dar nu ne prea cunosteam... Am vorbit de vreo 6-7 ori pana acum. Dar doar pe facebook. In viata reala, nu avem curaj. Vorbeam despre o posibila relatie intre noi. Dar apoi s-a combinat cu alta. Dupa o saptamana s-au despartit, iar noi am inceput sa vorbim din nou. Parea un tip de treaba, dar eu cred ca doar si-a batut joc de mine. De fiecare data cand ne vedem la scoala, se uita insistent la mine. Si nu stiu ce sa cred. Prietenii zic sa il las, ca nu merita. Dar eu nu pot sa fac asta. Chiar tin la el. Zicea ca nu vrea o relatie. Atunci m-am enervat si i-am zis "Fa ce vrei, nu ma intereseaza.". De atunci nu am mai vorbit.
Ce sa fac? Dau funda. happy

Răspuns Câştigător
| Yuly_Iulian_1994 a răspuns:

Pai sa ai rabdare cu el, poate acea persoana l-a facut sa sufere si din aceasta cauza nu mai vrea o relatie....cateodata e bine sa asculti de ceea ce iti zice instinctul nu prietenii doar tu stii ce e cel mai bine pentru tine, vb cu el, iesiti la un suc, in parc si dupa vezi ce poti rezolva...happy bafta

| BatinTeodora29 explică (pentru Yuly_Iulian_1994):

El zice ca "nu are timp de o relatie"...

| Yuly_Iulian_1994 a răspuns (pentru BatinTeodora29):

Dragostea asta e destul de "naspa" eu iti recomand sa cauti pe altcineva, imi dau seama ca vei zice ca nu poti il iubesti...dar daca el nu vrea o relatie cu tine sau nu are timp de o relatie zic sa cauti pe altcineva.sad