| sobolandepadure767 a întrebat:

Buna!
Mi-am făcut de curând card la bcr si întâmpin o problema.
Incerc sa fac o plata pe ebay, aceasta nu se plateste/finalizeaza, iar in cont imi apare suma blocata.
Dupa cateva minute imi intra banii inapoi in cont
Ce pot face?

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Verifica ce blocaje sunt pe contul ala ce spui ca ai facut.Sint unele banci, ai cont dar te blocheaza daca vrei sa cumperi de mai stiu eu unde, de pe unele websiteuri.

Suna la banca, intreaba de ce, apoi aia or sa iti deblocheze sa poti plati.
Le poti spune sa seteze sa te lase sa faci ce vrei tu, sa iti scoata toate bolcajele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai pus o parola de aia static otp?