| EmilTraian95 a întrebat:

Buna TPU caut sponsorizari pentru echipa mea de fotbal din liga a 5-a ce firme ar trebui sa abordez ( mari/mici, din ce domeniu.) am in oras firme mari precum Lidl Penny Bosch etc. Am vreo sansa sa fiu sponsorizat de ele? Si mai ales ce persoana din cadrul acestor firme are putere de decizie in acest sens? Cui sa ma adresez?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate spune ce sansa ai, tu solicita sponsorizarea, n-ai nimic de pierdut doar de castigat. Te poti adresa conducerii firmei sau patronului, dupa caz.

1 răspuns:
| Dismally a răspuns:

In liga a 5-a sunt cam mici sansele dar poti incerca. Mergi la toate firmele si poate ai noroc. Vorbesti cu directorul sau cu patronul firmei.