| shade45 a întrebat:

Este cineva care comanda de pe aliexpress.com anumite lucruri, ori in viitorul apropiat (maxim o luna sa zicem), ori de obicei? Daca da, va rog sa dati reply aici, si sa imi spuneti cand aveti urmatoarea comanda, si daca puteti sa comandati si pentru mine ceva, nu costa mult, 5$, si apoi sa-mi trimiteti acel lucru prin posta. O sa platesc produsul si transportul, si o sa platesc si cat imi cereti dumneavoastra pentru serviciu! Eu nu pot ajunge la oficiul postal vamal, si de aceea am nevoie de altcineva. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Tikanis a răspuns:

Salut, te ajut eu.

| shade45 explică (pentru Tikanis):

Nu iti pot trimite mesaj. Lasa-mi in mesaj mailul tau si iti trimit pe mail ce si cum. Multumesc!

| shade45 explică (pentru Tikanis):

Multumesc, lasa-mi in mesaj mailul tau, ca nu iti pot raspunde aici.