| 03peh a întrebat:

Ce afacere rentabila pot face cu 500 lei? Am srl cu mai multe obiecte de activitate si alti bani nu sant

3 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
La banii asta-i nu poti face decat cev in domeniul serviciilor. Intrebarea e, stii sa faci ceva? Orice?
De exemplu faci situri, instalezi routere romtelecom (in IT), faci curatenie, pui gresie, faianta, habar, n-am, tu stii ce poti.
Dai anunt la ziar ca faci blabla si lasi numar de tel si vezi ce iese.
Sunt prea putini bani sa te gandesti la investitii, eu m-as orienta pe servicii, orice fel.
Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt prea putini bani...eu zic ca un pet shop, dar nu ajung banii

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Recomand urmatorul site: www.afacericubaniputini.org