| Yumylicios a întrebat:

Poate suna aiurea intrebarea (pentru cei care au permis): Cand ati facut scoala de soferi v-a fost frica sa va urcati la volan chiar daca instructorul va ajuta? Mie la inceput mi s-a parut usor, dupa am inceput sa ma panichez..HELP! (va rog sa raspunde'ti fara sa fiti ironici)

Răspuns Câştigător
| michael5813 a răspuns:

Auzi draga! pai ce facem!? dam bir cu fugitii!? ori ne facem soferi orim nu ne mai facem!? ia hai cu curaj! si mai ales relax draga!

8 răspunsuri:
| michael5813 a răspuns:

Sincer sa fiu am cam avut emotii! mai ales ( tin minte ) ca a trebuit sa intru in marcharrier sa ies din parcare dar dupa cate-va ore de conducere mi-a placut grozav! ahhh! cand am avut voie sa dau a treia sau a patra ...mamaaa! ma simteam sofer de sofer! oricum imi aduc aminte cu mare placere de scoala de soferi mai ales ca am avut parte de un instructor care m-a ajutat foarte mult si s-a ocupat cu mare seriozitate de mine asa ca am luat carnetul din prima! merita tot respectul meu!

| mafiotuXXL a răspuns:

Nu are rost sa iti fie frica. Acuma daca gresesti nu ai ce face, sti cum se zice din greseli se invata tongue si nu are rost sa iti fie frica.

| irbis a răspuns:

Nu, nu m-am temut niciodata. Daca te panichezi la volan, e aproape garantat ca o sa faci accident. Intotdeauna trebiue sa iti pastrezi calmul cand esti la volan si sa nu fii cu ochii in alta parte, asa ca pastreaza-ti calmul indiferent de situatie si o sa fie bine.
P.S. De ce ar fi aiurea intrebarea?

| Yumylicios explică (pentru irbis):

Se mai gasesc persoane care o sa considere aiurea intrebarea..chestia este ca instructorul meu tipa la mine cand gresesc

| Gheorghe_Samoila_1983 a răspuns:

Cred ca oricine a avut ceva emotii la inceput. Eu tin minte ca in primele sedinte chiar am vrut sa renunt. Credeam ca nu o sa reusesc niciodata sa conduc. Acum dupa 10 ani imi vine sa rad cand imi amintesc cat de timorat eram la volan. Asa ca nu iti fie teama, cu timpul vei invata si panica va disparea.
www.siteauto.ro

| Yumylicios explică (pentru Gheorghe_Samoila_1983):

Sambata e a 4 a sedinta. Si vroiam sa ii zic ca nu ma mai duc...

| Yumylicios explică (pentru michael5813):

Ms frumos!

| michael5813 a răspuns (pentru Yumylicios):

Auzi draga! pai ce facem!? dam bir cu fugitii!? ori ne facem soferi orim nu ne mai facem!? ia hai cu curaj! si mai ales relax draga!

| Herb a răspuns:

Nu inteleg de ce va panicati atat, de ce sa-ti fie frica sa conduci o masina? happy
La volan trebuie sa fii relaxat ca mersul pe bicicleta sa stii ca mergi cu masina de o viata, eu nu dispun momentat de permis de conducere am 17 ani si deocamdata merg fara, mi-am achizitionat un Bmw e36 coupe 2.0 benzina deoarece cu o masina cu motor mic te poate prinde politia!
Merg fara permis de 1 an si m-a alergat politia de 2 ori dar am schimbat 2 masini!
SI la fel merg si cu scuteru!
Nu stiu de ce va e frica...