| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o mica intrebare! Recent mi-am cumparat o antena sirio triflex! Cea cu GSM/CB/Radio, intrebarea este urmatoarea, cand apas sa vorbesc la microfon chiar daca casetofonul il am inchis se aude in toate boxele masini acel bazait cand apas pe clapeta de a vorbi! Oare risc sa ard casetofonul sau eu stiu ceva al masini?

2 răspunsuri:
| DorelExpertu a răspuns:

E dubios ce se intampla la tine.
Nu ar trebui sa ai asemenea probleme, e ciudat.
Banuind ca ai totusi garantie du-te si schimb-o cu alta, vezi daca persista problema.
Eventual ia-l si pe cel care ti-a vandut-o sa observe problema.

| JohannesZu a răspuns (pentru DorelExpertu):

Ele cumparata de pe eMag!