| Cr7adi a întrebat:

Nu merge faza lunga la bmw 520d din 2008.Este din cauza ca bateria poate fi descarcata, ca nu este noapte sau s-a ars siguranta?

Răspuns Câştigător
| RewerDivli a răspuns:

1. Cand pornesti masina simti daca mai are baterie sau nu (de aici iti dai seama daca ar fi bateria descarcata)
2. Nu conteaza daca e noapte sau zi, trebuie sa mearga faza lunga.
3. Daca are masina baterie. Cu siguranta e o problema cu siguranta
Funda?

3 răspunsuri:
| هوراس a răspuns:

S-a ars siguranța omule sad nu are nimic bateria, pentru că în momentul în care nu mai ai baterie mașina pornește mai greu, gen trebuie să învârți cheia de mai multe ori happy

| Cr7adi explică (pentru هوراس):

Ms mult de raspuns, respect

| هوراس a răspuns (pentru Cr7adi):

Nu ai de ce happy