| anonim_4396 a întrebat:

Pareri Dacia Duster 4x4 1.5 dCi 110 cai. Cum sta la capitolul stabilitate, viteza maxima, antifonare, consum. Sunt interesat de aceasta masina si rog posesorii sa faca un review despre Duster. Va multumesc. Cel mai detaliat review primeste FUNDA

2 răspunsuri:
| Bimmer a răspuns (pentru suntserios):

Eu caut pareri, filmuletul asta l-am vazut. Vreau pareri de la posesori...nu de la unu ce conduce s class si seria 7..si se urca in Duster si il critica...