| anonim_4396 a întrebat:

Voi din a cata incercare ati luat permisul? Eu prima oara am picat din vina mea. Astazi mi-a umblat boschetu de politist si mi-a omorat motorul de 4, 5 ori si imi zicea ca nu acord prioritate cand strada era libera si intrasem apoi a intrat alta masina... This Is Rumenia

Răspuns Câştigător
| MorcovMajestic a răspuns:

Am luat din a doua si atat instructorul cat si politistul au zis ca soferii buni iau din a doua
Nu stiu daca au zis sa ma incurajeze dar am si prieteni care au luat din a 5-a si acum conduc foarte bine acum
Cel putin mult mai bine decat ce vad pe strazile din Rumenia
Din partea mea ar trebui sa se dea de 10 ori pentru ca nimeni nu e pregatit de condus dupa scoala asta superficiala care se face in Rumania

31 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru goguPatent):

Citeste al treilea msj, nu mai repet.