| Metamorphose a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru. Mi.am luat niste blugi rosii... un rosu spre portocaliu. deci se vede culoarea de la o postălaughing. Și eu cand imi cumpăr ceva. imi cumpăr si gata! nu ma mai gandesc la ce o sa port sau chestii de genu. Stiu ca intotdeauna pot conta pe ajutorul vostru de aceea spuneti va rog, ce idei aveti? big grin

Răspuns Câştigător
| SomeBodyThatDoesNotMatter a răspuns:

Ceva gen piersica aprinsa? Si eu am asa ceva. Pai o bluza alba si un cardigan cafeniu. Un sacou negru alb sau de o culoare contrastatanta, trico turcoaz cu imprimeu, fi creativa, te descurci tu! Totusi nu-i purta cu ceva roz sau fucsia. In opinia mea, e prea TIPATOR!, Deci, prea semafor. big grin

4 răspunsuri:
| Yoyolovesblue a răspuns:

O camasa alba pe care o bagi in pantaloni, dar sa fie simpla! si balerini crem, albi sau negrii cat mai simplii.

| papusica987 a răspuns:

Nu inteleg care e intrebarea? ce sa porti cu pant rosii? un tricou alb simplu, tenesi...

| Metamorphose explică (pentru papusica987):

Da, asta era intrebarealaughing