| Iuliana096 a întrebat:

Buna am ochii caprui si destul de mari si ma intrebam mereu cu mi-ar sta cu lentile de contact, dar ceea ce ma intereseaza cel mai tare e pretul lor, si daca se merita sa dai banii pe ele stiind ca le poti folosi doar o luna de zile si iti trebuie si un suport si solutie de curatat speciala pentru ele.

Răspuns Câştigător
| alice_6172 a răspuns:

Am auzit ca preturile pornesc de la 60 de lei...cel mai bine ar fi sa mergi tu sa intrebi la un magazin cu ochelari de vedere sa intrebi pretul ...si asa sti pretul exact big grin