| DinaLov3 a întrebat:

cine poata sa-mi spuna cumi sa-mi fac bucle fara placa sau ondulator! Si vreau sa-mi spuneti foarte explicit mai ales daca cu moate va rog sa-mi spuneti cum le fac cum le pun etc. Multumesc! Fundita cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Irinel123 a răspuns:

Pai, cum era pe vremuri...
Cauta un cui de 15' dai drumu la aragaz si incingel putin sa nu fie nici rece dar nici fierbinte sa fie caldut...
Dupa iei cuiul iti pregatesti parul si dupa rotesti cuiul pe parul tau happy
Sper ca te-am ajutat. Salut!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Folosește bigudiuri calde, le găsești la magazin.
Pa, pa.

| PufiCiufi a răspuns:

Eu iti dau cea mai usoara metoda fara sa iti arzi parul sau ceva incomod. Dupa ce tiai facut baie si ai parul ud rasucestel si pune-l in asa fel incat sa fie coc. Cel mai simplu iti faci un coc si gata. Eu fac asta de fiecare data cand vreau sa il am ondulat si merge si nici nu imi da bataie de cap. Bafta!

| Anonim134 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=WoZ2QGq0n4A eu asa imi faceam in vremurile bune cand aveam apr lung;)

bafta:*

| Aleeeecs a răspuns:

Pai puneti-le pe bigudiuri si sa dormi asa o noapte si ziua urmatoare vei avea o coafura foarte frumoasa, daca nu sti cum se pun uita-te pe youtube si scrie"par pe bigudiuri.ppa ppa sper ca raspunsul meu ti-a fost de folos