| DeniSaa_4559 a întrebat:

Bunahappy dau funditSsaalove struck... am si eu o problema:d
m`am impacat cu prietenul meu.si aseara i'am spus ca il adorlove struck
si mi-a zis sa-i dovedesc acest lucru.prin fapte.nu va ganditi la prostiilaughing
dar nu stiu cumthinking
va rog ajutati`ma:d
da'ti'mi niste idei
urgent plsbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Catiii a răspuns:

Fi mereu langa el, mai ales la rau happy, petreceti mult timp impreuna.si cu timpul ii vei dovedi ca il iubestitongue. iubirea nu se dovedeste dintr`o data(doar in unele situatii extreme atunci cand l-ai ajutat sau iai fost aproape cand a trecut printr`un moment FOARTE greu)... ajuta`l cu ce poti tu si fii aproapetongue(si incearca sa nu mai spui cuvinte de genul: "te ador","te doresc","te iubesc" etc...pentru ca el se pare ca este genul de tip care nu-l impresioneaza vorbele ci fapteletongue)

incerca.asta a fost parerea meahappy

bafta!:*winking

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Pai iubirea nu se dovedeste intr-un ceas, intr-o zi, ci in timp indelungat, sa fiti alaturi la bine si la greu, sa sariti in ajutorul celuilalt, sa va sustineti unul pe altul, sa plangeti si sa radeti impreuna.

| alexandra_8659 a răspuns:

Hm, treaba asta cu "demonstreaza-mi ce simti pentru mine prin fapte" mi se pare cam trasa de par. Adica el ar trebui sa fie constient ca tu stii ce ai de facut, fara sa iti mentioneze el. Ai grija la ce compromisuri te bagi si nu-ti pierde din personalitate. :) Uite, ai aici niste opinii ale unor tineri la fel de curiosi ca si tine;) http://www.forum.divahair.ro/viewtopic.php?f=24&t=2896 Succes:)

| yumeee a răspuns:

Apăi dacă nu ai nicio idee cum să îi demonstrezi asta, mai înseamnă că îl "adori" cu adevărat?

| deniedaccess a răspuns:

Mie imi place cand stau cu prietenul la un film la mine sau la el acasa si gatim ceva sau mancam sandwichuri, mi se pare dragut si petrecem timp impreuna,

| Catiii a răspuns:

Ms pentru frunda:X:X

:*