| Iftode_Costina_1990 a întrebat:

Ce parere aveti despre spuma de curatare Avon True Nutra Effects si Apa de trandafiri pentru purificare si curatare ( revisa Avon)?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Niste porcarii de produse cam ca aprox orice din gama avon de altfel

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Adevarat, Oriflame-ul bate Avon-ul overall.
Insa unele produse de la Avon chiar merita cumparate si sunt de calitate. De exemplu gelurile intime delicate sunt foarte safe, si inca nu am gasit ceva care sa le egaleze, doar tot cele de la Oriflame.
Mai sunt bune si cremele pentru picioare/calcaie, tot asa negasind ceva similar in general.
Nu, nu sunt reprezentant. Doar ca raspunsul tau nu e chiar 100% accurate.

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Gelurile intime de la Cien sunt foarte ok si cred ca si mult mai ieftine.
Intr-adevar, alea de calcaie sunt destul de bunicele, am uitat de ele.
Dar eu sincer pe fata n-as mai folosi ever ceva Avon/Oriflame

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avon true nutra effects folosesc eu si cred ca e singurul produs pe care il mai folosesc de la Avon.
Recomand.
E o spuma delicata, mai ales pentru tenul sensibil, nu are nici parfum tare, si nu te ustura tenul. Si curata bine si machiajul, uneori fiind si o alternativa la demachiere sau sa speli resturile de machiaj ramase de la apa micelara sau alte produse demachiante.

Despre celalalt produs nu stiu, nu am incercat.