| Parvuta_Florentina_1995 a întrebat:

Vreau si eu cateva sfaturii ca sa imi dispara cosuri,as vrea sa evit cremele,vreau ceva mai natural. Daca nu stitii, vreau si ctv creme happy
Dau Funda la cel mai bun raspuns!

7 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Ideea e în felul următor: fără creme şi alte prostii din magazine. Nu scapi de coşuri în scurt timp, durează vreo 2 săptămâni să scapi complet. Totul ţine de alimentaţie. Caută pe net alimentaţie antiacnee sau chestii de genul. concluzie: cât mai multe fructe şi lichide şi cât mai puţine prăjeli, puţină carne şi pâine.
te poţi ajuta şi de măşti cu miere/ulei de măsline /lămâi şi ce mai ai tu în frigider.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa nu-ti mai pui mana pe fata, asta e tot.

Răspuns utilizator avertizat
| Miire a răspuns:

Zynerit -40-50 lei
Baton pure nature http://ro.oriflame.com/catalog-images/product/global/21351_1.png
Eritoacnol- http://www.farmateo.ro/poze/items/mij/eritroacnol.jpg - 8 lei

Sa stii ca eu am scapat de cosuri mai ales cu ultimile doua produse dar am auzit ca zyneritul face minuni.Si cateva reguli de igiena cum ar fi sa te speli pe fata, sa nu pui mana murdara pe fata si sa-ti tii parul prins fiindca mai ales pe vremea asta parul nu trebuie sa stea lipit de piele deoarece vei transpira si se vor forma cosurile, sau cel putin o betita sau coronita.
Te rog, FUNDA!

| adycristache a răspuns:

Ai putea încerca Aloe Vera Gelly de la Forever Living - e naturală şi sunt rezultate foarte bune. Dacă te hotărăşti, contactează-mă pe mail: adycristache@yahoo.com şi îţi trimit gratuit nişte mostre.
Spor!

| EuBorak a răspuns:

Argila e foarte buna.