| bzzbzz a întrebat:

Cu ce solutie [care sa nu-mi faca rau parului] pot sa-mi vopsesc varfurile parului? [ am parul saten... imi trebuie ceva sa prinda / folosesc decolorant]
Tnx happy

5 răspunsuri:
| AndraNicoleta a răspuns:

Incearca cu Henna (vopsea naturista). Nuantele sunt mai tipatoare... poti incerca negru intens, roscat visiniu sau roscat morcov.

Succes!

| Parkmin a răspuns:

Cafea...cauta pe youtube...s-au frunze de nucbig grin

| Emoxi a răspuns:

Incearca cu albastru de metil se gaseste in farmacii, sau cu creion chimic

| Juleuuss a răspuns (pentru Emoxi):

Albastru de metil am folosit și eu, dar nu se vede pe părul șaten!

| bzzbzz explică (pentru Emoxi):

Im trebuie ceva sa tina... ala ramane si pe perna si e urat.;-s