| stefania154 a întrebat:

Cum pot sa slabesc rapid? Am 1.72 si 60kg... vreau sa ajung la 50kg... de vreo 3 zile am renuntat sa mai mananc... nu pot sa dorm, sa merg, sa invat... daca nu mananc, devin ametita. Am mai tinut cure dinastea fara mancat cand am vrut sa fiu model... pot sa slabesc rapid? ( inafara sa nu mananc)

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te incadrezi in limite normale.De ce ai vrea sa slabesti?

| minrest a răspuns:

Tu nu ai zece kile de grasime. Sa dai jos zece kile inseamna sa renunti la masa musculara, la substanta organelor interne. Daca zici ca nu esti bolnava psihic, de ce ai vrea sa te distrugi?

| gemeni6226 a răspuns:

Esti si asa foarte bine, daca ai mai slabi ai fi piele si oase si cui ii plac fetele femeile numai piele si oase?

| MistretulPufos a răspuns:

Cum a zis daario2007, te incadrezi in limite normale, nu mai incerca sa nu mananci, o sa iti faca rau. Daca chiar mai vrei sa slabesti desi nu vad motivul, trebuie sa adopti un stil de viata sanatos, nu doar o dieta, si sa faci sport, dar daca nu vrei sa mai devii model atunci de ce vrei sa slabesti (si baietilor de obicei nu prea le plac fetele foarte slabanoage)

| EneCristian a răspuns:

Fate schija daca crezi ca noua baietilor asta ne place lasa corpu asa daca chiar vrei sa mai reduci din calori bea un pahar cu apa inainte de fiecare masa.

| Iana2205 a răspuns:

Da, in tro luna ai putea slabi 10 Kg, cu multe exercitii respectand dieta DUKAN su sfintenie.