| LoveForShania a întrebat:

Cum vi se par produsele de la Yves Rocher? Si apropo, sapunul usuca tenul?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mi se par super bune[nu imi usuca tenul]

| Schatzyyyyy a răspuns:

Sunt foarte bune produsele! Cel mai mult folosesc gelurile de dus! Sapanul nu stiu, daca usuca! Dar daca vrei ma interesez, am o colega, care e reprezentant!

| LoveForShania explică (pentru Schatzyyyyy):

Nu sapunul de la Yves Rocher, ci in general.

| Luchius a răspuns:

Sunt ok,unele sunt bune altele sunt proaste. Exemple de produse bune: parfumuri, creme, etc.Iar produse proaste:accesorii.
Cat despre sapun, te referi la unu anume ( eventual de la Yves Rocher) sau unu oarecare? Unu oarecare l-ar usca, unul hidratant nu.

| Sandu22 a răspuns:

Foarte misto si saponul e foarte bun