| BiwCupcake a întrebat:

Heeeeeeiiii love struck

Vreau si eu niste mancaruri, alimente pe care le pot manca seara, sa fie mancaruri usoare si sa nu ingrase laughing [mama ma toaca la cap ca mananc prea multa paine da sunt slabaa laughing]. de ex : cereala cu lapte laughing

fuuunda >big grin

4 răspunsuri:
| CarmenR a răspuns:

Iata un articol care ti-ar putea fi de folos http://www.karena.ro/......bi-sanatos

| yumeee a răspuns:

O salată de legume sau un iaurt.
( NU impreuna! laughing )

| Daviiiiiid a răspuns:

Un iaurt sau apa plata cu lamaie rolling on the floor

| melyyy a răspuns:

Seara ar fi indicat sa nu mananci foarte mult! poate cateva fructe/ un pahar cu lapte/un ceai si o felie de paine prajita ar fi de ajunswinking
sper ca te-am ajutat :*