| andreiurza33 a întrebat:

Hei am nevoie de ajutorul sibienilor. as dori sa o inscriu pe sora mea la un club de dans pentru incepatori pentru ca mentionez ea nu a mai facut dansuri pana acum deloc si misca naspa. asa ca va rog primiti funda.

1 răspuns:
| Celese a răspuns:

Inscri-o la palatul copiilor. in fiecare inceput de an scolar se fac inscrieri la palatul copiilor. sunt cursuri gratuite de dans si sunt f usoare. dupa un an de repetitii dansul va fi prezentat pe o scena. am participat si eu si pot sa spun ca este foarte usor, orice copil, cat de nepriceput este in stare sa execute acel dans.