| cerbulroz a întrebat:

am facut handbal 6 ani dupa m-am lasat deoarece am niste probleme cu sanatatea, si aveam un corp perfect, patratele, fara absolut nici o pata de celulita muschi la maini(sa nu exagerez, aveam muschi de fata na.), fund mare(cu asta nu exagerez, scuze)iar acum a aparut celulita si un pic de burtica.
Va rog frumos, care ati scapat de celulita, va rog spuneti-mi si mie ce ati folosit, exact, ce exercitii tot, si pentru abdomen daca se poate,. si poate si pentru fund, as vrea in aceasta vara sa lucrez la corpul meu. dau fundita, multumesc anticipat va pup.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jogging+abdomene.

| cerbulroz explică (pentru anonim_4396):

Da, multumesc, dar... am nevoie de mai mult de atat, nu sunt grasa. as vrea un program strict daca se poate. cata apa, cate abdomene, ce exercitii, cate, cat sa dorm ce sa mananc..multumesc

| BRONSON33 a răspuns:

Cum zici ca te cheama? laughing

| cerbulroz explică (pentru BRONSON33):

De ce ar conta? vreau un raspuns concret la intrebarea mea. tot. ce sa mananc(regim) ce exercitii sa fac, cat trebuie sa dorm. un program anume.