| Lupei_Deny_1991 a întrebat:

Hey. ce trucuri pot folosi pentru unghii? Adica sa le am albe si stralucitoare?

4 răspunsuri:
| Năstasă_Iulian_1993 a răspuns:

Motorina este foarte buna pentru unghiii le face tari, albe si stralucitoare.

| VibeTrix a răspuns (pentru Năstasă_Iulian_1993):

laughing))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

| differntlife a răspuns:

Lamaia este foarte buna si exista anumite lacuri de unghii cu tratament care ajuta unghia sa fie sanatoasa

| PhoenixStudio a răspuns:

Buna! Iti recomand zeama de lamaie este foarte buna pentru albire si redarea stralucirii unghiilor