| Anonimm30 a întrebat:

Ma intrebam chiar merge parul lung la baiat? Am forma feței alungita

10 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Părul la tipi arată genial, cred că nu am văzut eu cui să nu-i stea bine, oricum experimentează si după tu decizi dacă rămâne sau nu

| gabicoo a răspuns:

Chiar merge!
Și merge și niște rochițe scurte. Da vezi să nu te ceară careva de nevastă! laughing
https://m.youtube.com/watch?v=AsZ8Mb1Oayo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adică? Merge. Crește.

| Anonimm30 explică (pentru anonim_4396):

Adica daca sta bine parul lung la forma feței alungite

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonimm30):

Eu am primit și păreri bune și mai puțin bune. Trebuie să încerci și să vezi cu ochii tăi. Nu ai ce pierde, nu-ți place, îl tai. Cred că e ceva interesant să îți lași părul lung măcar o dată. Cine știe, poate îți descoperi noul look. Dacă nu-ți place îl poți chiar dona, sigur că da. Crește-l acum, că la 50-60 ani o să vrei și n-o să mai ai ce.

| Briannaa12 a răspuns:

Bună! În cazul în care te deranjează faptul ca ai fata alungita și vrei sa o faci sa para mai puțin lunga, parul lung nu e o idee buna, întrucât accentuează aceasta trăsătură. Dacă nu te deranjează, poți sa ti l lași lung fără nicio problema, va arata interesant, însă fața ta nu va părea mai scurta, ba din contra.

| andreea1valentina6768 a răspuns:

Da. sa vezi cata luna o sa se uite la tine pe strada

| Anonimm30 explică (pentru andreea1valentina6768):

Ce legatura are lumea cu parul lung din intrebare

| AsteaptaMaDincoloDeMoarte a răspuns:

Of course! Si eu am si este foarte misto.