| Instagrama a întrebat:

Olla! am 2 intrebari:este bun sapunul cu sulf pt cosuri, pete? si am niste cercei nu sunt de argint dar mi s au innegrit asa..sunt dinaia rotunzi mari plini cu pietricele, cum credeti ca as putea sa ii curat?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Da,este chiar recomandat.
Usuca cosurile.
Ai putea cu bicarbonat de sodiu sau cu pasta de dinti.
Te pup!

| RazvanRo22 a răspuns:

Buna! Este foarte bun sapunul cu sulf pentru cosuri, il recomand, le usuca foarte repede. In legatura cu cerceii, mai sunt mici trucuri cum ar fi sa-i spel cu pasta de dinti, si mai erau cateva chestii. Dar mai degraba ti-as recomanda sa mergi la un amanet sau magazin de bijuterii sa ti-i puna intr-o solutie si se curata imediat.