| MaTrIx8378 a întrebat:

Recomandati-mi un sapun pentru ten si o crema hidratanta pentru un ten gras cu probleme, cele mai bune va rog, vreau denumirea si pretul, ofer funda!

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

NU te spala pe ten cu sapun, e prea delicata pielea de pe fata. Da-te cu o lotiune speciala de curatare, de exemplu Clearskin e pentru ten cu probleme si crema hidratanta Garnier Essentials.

| Bondarel99 a răspuns:

Nu folosi sapun daca ai tenul gras si mai ales cu probleme.
Foloseste gel de curatare si lotiune tonica dimineata si seara.
http://images2.okr.ro/......00_700.jpg
Si o crema hidratanta incearca tot de la vichy.

| Adeeeeeee a răspuns:

Tenul gras nu trebuie degresat excesiv, pentru ca vei stimula glandele sebacee sa secrete si mai mult sebum.Foloseste sapun pentru bebe, are Ph neutru.
Crema hidratanta pentru ten gras --> Nivea Visage Mattifying Day Care

| MaTrIx8378 explică (pentru Adeeeeeee):

Sapun pentru bebe? am un sapun de la Dalin este bun? sau imi recomanzi altul mai bun? all mai astept raspunsuri.

| supermamici a răspuns:

Iti recomand sa apelezi cu incredere la yves rocher, nu numai ca sunt produse foarte bune si natural create, dar au preturi mici iar comenzile se onoreaza cu cadouri supriza: http://bit.ly/cosmetice-naturale-yr

| MaTrIx8378 explică (pentru supermamici):

Te rog frumos, nu prea ma descurc ce sa caut, imi poti da tu o anumita crema hidrantata si care curata tenul gras, sa scap de sebum si de tenul cu probleme, si un gel pentru fata? in loc de sapun, te rog.

| deeadeea111 a răspuns:

Sapun pentru ten:dove